Geri Bildirimde Bulunun
Bizim hakkımızda ne düşündüğünüzü öğrenmeyi çok isteriz.
Hizmetlerimizi DeğerlendirinKötüOrtaİyiÇok iyiMükemmel Hizmetlerimizi Değerlendirin

Geri bildiriminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz!

Hakkımızda İfade Edilenler....

Şermin Öztürk

İki erkek çocuğa sahip bir anneyim. İlk çocuğum, ilk anneliğim, tecrübesizliğim, ikinci çocuğum doğup büyümeye başlayınca diğer oğlumla aralarındaki farkı görmeye başladım. Küçük oğlumun yaptığı şeyleri büyük oğlum hala yapamıyordu. Annemlere gelip giderken bu kurumu gördüm. 1e1 İpekyolu. İçeriye girdim ve durumu anladım. Güler yüzle karşılıyorlar. Beni dinlediler, neler yapabileceğimi anlattılar. Bunun üzerine hastane RAM ve eğitim sürecimiz başladı şu an oğlum çok iyi durumda. Gittiğim psikiyatri doktoru raporunuzu sonlandırabileceğimi aldığım eğitim'den çok memnun olduğunu iletti. Birebir eğitim ailesinden çok memnunum.

Nilüfer Öztürk;

Bir yil once ogluma gecikmis konusma tanisi konunca tanistik biz kurumla.Cok kisa surede cok hizli yol aldik.Ülkü hocama birebir ilgisinden dolayi cok tesekkur ederim.Tabiki sadece o degil kurumdaki tum ogretmenlerin guleryuzu ilgi ve alakalari sabirlari bizi bu yolda hizla ilerletti. Kurumda calisan herkese cok tesekkur ederim.

Hale -Yaşar, Akdoğan

2018 sonbaharında tanıştık ikinci yuvamızla... İkiz oğullarımız Alptekin ve Alparslan, henüz iki yaşlarını yeni doldurmuşlardı. Parmak ucunda yürüme, göz teması ve konuşma yokluğu, kanat çırpma hareketi... Velhasıl karanlığın içinde korkuyla başbaşa kalmıştık. Önce sevgiyle sonra bilgiyle bizleri kucaklayan meleklerimizle tanıştık. Yöneticisi, eğitimcisi ve personeli ile birlikte kucak açtılar bize... Önce güven verdiler, korkumuzu dindirdiler. Sonra uzman bilgileriyle çocuklarımız üç ayda bambaşka bireyler haline getirildiler. Aldıkları karanlıktan cennet bahçesine usulca koydular bizi... Biz de iyiydik anne ve baba olarak, çünkü bu yolda kimse tek başına yürümez dedik. Bu iyi insanların gözlerinin içine baktık. Verilen tavsiyeleri ve talimatları içtenlikle çabalayarak yapmaya çalıştık. Şimdi oğullarımız 1 e 1 in kıdemli öğrencileri olarak dört yıldır onlarla kucaklaşıp aydınlık yollarına devam ediyorlar. 
  Otizm korku verir, kalp kanatır, umutlarınızı yıkar.  Ama son değildir. Teslim olmayın ve güvenin. Hem çocuklarınıza hem de 1 e 1 Eğitim Kurumunun güzide insanlarına
  Size minnettarız, her şey için teşekkürler.... ♥️

Rukiye Erol

Merhaba, oğlumda konuşma bozukluğu ve davranış problemi tespit edildi. Bunun üzerine bir arayış içerisine girdim. Bu kuruma tavsiye üzerine geldim. İlk dikkatimi çeken iletişim konusunda çok hassas davrandıkları oldu. Yaşanılan bütün problemleri, yapılacakları anlatarak ve gerekli görülen tüm destekleri zamanında vererek aşmamıza yardımcı olundu. Çocuğumda hızlı bir ilerleme görüldü. Şimdi normal yaşıtlarıyla aynı seviyede olduğu noktalar bulunmakla birlikte bazı konularda hala desteğe ihtiyaç duymakta. Bunları da hocalarımız sıralı bir şekilde aşmakta. Benim kendi görüşümce öğretmenlerin bu çaba ve çalışmalarına ailelerin de gerekli, desteği vermesi gerekmekte. Bu süreç içerisinde bana ve aileme de eğitim verilmiş olup doğru bildiğim yanlışlar anlatılmış ve nasıl bir ebeveyn olmam gerektiği gösterilmiştir.

Mehtap Ulu;

Kızımda öğrenme güçlüğü vardı. Özel Eğitim Merkezi arayışına girdiğimizde Birebir İpekyolu Özel Eğitimi internetten bulduk. İyiki de bulmuşuz. Şu an okuma yazma ve matematikte ilerledik. Kızımşu an iyi durumda. Bir anne daha ne ister ki. Teşekkürler Birebir İpekyolu Özel Eğitim.

Vedat YAGIN

Güler yüzlü ve özverili eğitimciler sayesinde oğlum ve benim için keyifle gittiğimiz bir kurum çok teşekkür ediyoruz herşey için ilgi ve alakaniz ailelere ve eğitim alan yavrularimiza verdiğiniz değer çok kıymetli iyiki sizinle devam ediyoruz. yolumuza ☺

Nazile Çatalkaya

Öncelikle ilgi çok güzel.Oğlum çok ilerledi.Baya yol katettik,buraya geldigimizden beri kendisine olan özgüveni geldi. Artık kendini çok güzel ifade ediyor.Telafi derslerine benden daha çok dikkat ediyorlar,hocaların ilgisi yönlendirmeleri çok güzel.Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim okul notlarımiz yukseldi.1e1 özeleğitim kurumuna teşekkürler

Bülent Yılmaz

Oğlum 4 yıldır 1E1 İpekyolu özel eğitim kurumuna gidiyor.Kurum binası birçok kurumun binasına göre çok büyük,güzel ve temiz.Ögretmenleri ve yöneticileri çok ilgili ve iyi.Biz çok memnunuz.Oğlum eskiden ağlayarak giderdi ve istemezdi.Simdi hiç ağlamıyor ve istekli.Çok yol katettik.Halime ve Emre öğretmenimiz hem çok bilgili hem de ilgili.Kendilerine çok teşekkürler Allah razı olsun. Servis sıkıntımız yok.Kurumu yeni devralan sahipleri kurumu daha iyi seviyeye taşıyorlar ve gayretliler. Eminim çok daha iyi bir seviyeye getirecekler gibi görünüyor. Bâşarılar..